Šeimos sporto šventė Pasakoje

,,Šeima yra vienintelė tikra sąskaita banke. Jei nepamiršit kasdien jos papildyti meile, švelnumu, ištikimybe ir pasiaukojimu, tai užaugs stebuklingos palūkanos“ – B. Ferrero.

Brangiausia, ką žmogus turi šiame pasaulyje – tai sveikata ir laikas. Ypač laikas, skirtas artimiesiems. Gyvenimo vienas iš didžiausių turtų yra malonūs ir emociškai šilti prisiminimai.
Dėkoju visai darželio bendruomenei, skyrusiai laiko pasibuvimui kartu Šeimos šventėje. Lauksime tėvelių ir kituose mūsų renginiuose.
Direktorė Alma