PROJEKTAS „RUDENĖLIO JUOKAS“

RUGSĖJO 22–24 D. dalyvavimas ekologinėje-edukacinėje Gamtos mokyklos labdaros akcijoje „Rudens kraitelė“. Rudens kraitelės pristatymas į Gamtos mokyklą nuo 9 iki 17 val.

SPALIO 4–8 D. vaikų, tėvų pedagogų kūrybinis darbas „Rudeninis skėtis“ (gamyba).

SPALIO 11 D. 11.30 VAL. parodos „Rudeninis skėtis“ atidarymas lauke.

SPALIO 12 D. 9.00  VAL. sferinis kinas. Dalyvauja: „Boružės“, „Nykštukai“, „Pelėdžiukai“, „Skruzdėliukai“,  „Žiogeliai“, „Katinėliai“.

SPALIO 13 D. 10.00–11.00 VAL. „Rudenėlio vitaminai“ – daržovių ir vaisių degustacijos grupėse ar kupole priklausomai nuo oro sąlygų.

SPALIO 14 D. 11.30 VAL. štampavimas su botais kieme „Rudeninis takelis“.

SPALIO 15 D. 11.00 VAL. rudeninė diskoteka lauke „Lapų šėlsmas“.

SPALIO 18–22 D.  rudeninių paveikslų ant kartono kūrimas.

P. S.  Kartonas A4 formato. Iš anksto būkite prisirinkę gamtinių medžiagų: lapų, pagaliukų, uogų, kankorėžių, samanų ir pan. Paveikslai bus kabinami lauke, todėl gamtines medžiagas reikia tinkamai pritvirtinti.

SPALIO 25 D. 11.00 VAL. paveikslų kabinimas lauke.

Organizatoriai „Katinėlių“ grupė