Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projektas „Sveikata visus metus“

Nuo 2021 m. sausio „Pasakos“ lopšelio-darželio bendruomenė įsitraukė į projektą, kurio  tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.

Projekto įgyvendinimo metu kiekvieną mėnesį įgyvendiname vis naują iššūkį. Balandžio mėnesio iššūkis:

„Juokas – vienintelis užkrečiamas dalykas, kurio nereikia bijoti ir saugotis (emocinė sveikata)“.

Kviečiame pasižiūrėti vaikų šypsenas…

Filmuką sukūrė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja Eglė Garnienė